PILNE! Lockdown na terenie całego kraju

  • Jakub Diakun
  • 2021-03-17 15:17:05
PILNE! Lockdown na terenie całego kraju
  • Foto: Krystian Maj/KPRM

Dziś (17.03) podczas konferencji prasowej Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosił nowe obostrzenia. Na terenie całego kraju wprowadzony zostanie lockdown. 

Od 20 marca do 9 kwietnia na terenie całego kraju wprowadzone zostają obostrzenia sanitarne.  Znów obowiązywać będzie nauczanie zdalne. 

Rząd zamyka:

  • hotele (z wyjątkiem robotniczym oraz precyzyjnie określonych wyjątków służbowych)
  • kina, teatry, muzea, galerie sztuki, wszelkie obiekty sportowe
  •  baseny, sauny, solaria i inne obiekty sportowe 

Minister Zdrowia zaapelował również o powrót do pracy zdalnej. 

Komentarze (2)

Dąb 2021-03-18 12:06

No i ciąg dalszy tego żałosnego widowiska!! Mamy za sobą rocznicę walki z pandemią i nic się nie zmieniło!!! Walczymy, zamykamy, wprowadzamy lockdowny i dalej nic! A może to chodzi o zupełnie coś innego!!! Warto się zastanowić!!!!!

Dąb 2021-03-19 10:35

Coraz mniej komentujących niestety!! Strach jednak robi swoje a ja trochę otworzę oczy Wszystkim!! Mamy telefony komórkowe, rozbudowa sieci 5G, mamy tablety i w końcu komputery stacjonarne lub przenośne!! Te wszystkie urządzenia można precyzyjnie namierzyć i zlokalizować!! A jednak czegoś "im" brakuje!! Stąd działania aby się zabezpieczyć precyzyjniej na wypadek utraty telefonów. utraty tabletów czy komputerów stacjonarnych!! Oni potrzebują nas śledzić z osobna i bez tych urządzeń!!! Już jaśniej się nie da tego wytłumaczyć!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: