Starostwo zmienia zasady funkcjonowania. Powodem ognisko zakażenia koronawirusem

  • Jakub Diakun
  • 2021-03-15 12:15:14
Starostwo zmienia zasady funkcjonowania. Powodem ognisko zakażenia koronawirusem
  • Foto: Piotr Rozmus

W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 wśród pracowników Starostwa Powiatowego w Szczecinku, od 16 marca do 26 marca 2021 roku, w urzędzie będą obowiązywały szczególne zasady przyjmowania interesantów.

W każdym możliwym przypadku uprasza się interesantów o kontakt telefoniczny i mailowy.

Dane teleadresowe TUTAJ.

Do budynku urzędu prowadzą trzy wejścia: A B i C.  

WEJŚCIE A:

Powiatowy Zarząd Dróg

Lokalna Grupa Działania

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony   Środowiska

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

WEJŚCIE B:

Biuro Obsługi Interesanta

Punkt Paszportowy

Sekretariat

Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami

Wydział Funduszy Zewnętrznych, Współpracy i Rozwoju

WEJŚCIE C:

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg

Wydział Architektury i Budownictwa

Wydziałem w którym wprowadzono najwięcej zmian dotyczących przyjmowania interesantów jest Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg.  

Wydział przyjmuje interesantów w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od 8:00 do 15:00 oraz w czwartki od 8:00 do 16:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie i pobraniu biletu. Umawiać należy się pod numerem: 94 37 29 217. Bilety drukowane są przez pracowników. Interesanci oczekują na załatwienie sprawy na zewnątrz i są proszeni o wejście do urzędu 5 minut przed umówioną godziną.

W dalszym ciągu można dokonać rezerwacji internetowej na stronie  rezerwacje.powiat.szczecinek.pl. Rezerwacja dokonywana jest z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Czyli jeśli na rejestrację nie ma wolnego terminu w ciągu 14 dni, to kolejny dzień jest uwalniany o godz. 24: 00 .

Lokalny Punkt Informacji Funduszy Europejskich udziela konsultacji telefonicznie pod numerem  94 372 29 50 oraz 606 985 226  lub mailowo pod adresem lpi@powiat.szczecinek.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumenta również udziela konsultacji  telefonicznie pod numerem 94 372 92 43 oraz 696 368 266, a także mailowo pod adresem: krzysztof.oles@powiat.szczecinek.pl

Nieodpłatna Pomoc Prawna prowadzona jest za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Szczegóły TUTAJ.

Przypominamy, że na terenie Starostwa Powiatowego w Szczecinku wciąż obowiązują wszelkie restrykcje sanitarne. Odwiedzjący urząd interesanci zobowiązani są do dezynfekcji rąk. Podajnik z płynem usytuowany jest tuż przy wejściu.  Zarówno petenci jak urzędnicy, zobowiązani  są do noszenia maseczek.

info: Piotr Rozmus 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: