Możliwe zabarwienie wody. Płukanie sieci wodociągowej

  • Jakub Diakun
  • 2021-03-14 09:39:30
Możliwe zabarwienie wody. Płukanie sieci wodociągowej
  • Foto: UM Szczecinek

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku informuje, że w dniach od 15.03.2021r. do 25.06.2021 r. prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci). Wobec powyższego może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody. Za powyższe utrudnienia PWiK przeprasza odbiorców wody.

HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ

I Etap – od dnia 15.03.2021 r. do dnia 19.03.2021 r.
1.    Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej
2.    Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska
3.    Koszalińska, Osiedle Koszalińska
4.    Polna

II Etap - od dnia 22.03.2021 r. do dnia 26.03.2021 r.
1.    Mierosławskiego
2.    Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej
3.    Myśliwska, Kręta, Nowa
4.    Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego
5.    Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego
6.    Kosińskiego, Wileńska
7.    Derdowskiego
8.    Krakowska

III Etap – od dnia 06.04.2021 r. do dnia 09.04.2021 r.
1.    Grunwaldzka
2.    Malborska
3.    Gotycka, Mazurska, Warmińska
4.    Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy
5.    Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły
6.    Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły

IV Etap - od dnia 12.04.2021 r. do dnia 23.04.2021 r.
1.    Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej
2.    Osiedle Zachód I
•    Połczyńska
•    Białogardzka
•    Barwicka
3.    Osiedle Zachód II
•    Jagiełły
•    Budowlanych
•    Karlińska
4.    Osiedle Zachód III
•    Osiedle Generalskie
5.    Osiedle Trzesieka

V Etap – od dnia 26.04.2021 r. do dnia 30.04.2021 r.
1.    1-go Maja
2.    Wiatraczna
3.    Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
4.    Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
5.    Zielona
6.    Jasna, Ordona
7.    Jeziorna
8.    Parkowa, Junacka, Drzymały
9.    Zamkowa, Piotra Skargi
10.    Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale
11.    Szkolna, 1go Maja od Placu Wolności do Zielonej

VI Etap – od dnia 04.05.2021 r. do dnia 14.05.2021 r.
1.    Kaszubska
2.    Osiedle Kaszubska
3.    Szafera
4.    Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna
5.    Bartoszewskiego
6.    Narutowicza od 1-go Maja do Lipowej /rondo/
7.    Wodociągowa – OŚ – Rybacka
8.    Osiedle Wodociągowa i Narutowicza
9.    Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin
10.    Osiedle Marcelin

VII Etap – od dnia 17.05.2021 r. do dnia 21.05.2021 r.
1.    Lipowa
2.    Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Pileckiego
3.    Winniczna
4.    Reja
5.    Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa
6.    Powstańców Wlk.
7.    Wojska Polskiego, Emilii Plater
8.    Rzemieślnicza
9.    3-go Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego
10.    Mickiewicza od 3-go Maja do Pileckiego
11.    Pileckiego

VIII Etap – od dnia 24.05.2021 r. do dnia 28.05.2021 r.
1.    Cieślaka
2.    Kopernika
3.    Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka
4.    Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej
5.    Kwiatowa, Wiejska
6.    Moniuszki, Matusewicz
7.    Poniatowskiego, Pomorska
8.    Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej, IWAR
9.    Niecała, Artyleryjska
10.    Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej
11.    Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej
12.    Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej

IX Etap – od dnia 31.05.2021 r. do dnia 04.06.2021 r.
1.    Wyszyńskiego od Pileckiego do Klasztornej
2.    Klasztorna
3.    Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego
4.    Kamińskiego
5.    Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta
6.    Piłsudskiego
7.    Szczecińska – Osiedle Świątki
8.    Osiedle Piłsudskiego
9.    Toruńska, Grudziądzka, Gdańska
10.    Poznańska, Czaplinecka, Miła
11.    Słoneczna

X Etap – od dnia 07.06.2021 r. do dnia 11.06.2021 r.
1.    Warcisława IV od Wyszyńskiego do Warszawskiej
2.    Zana, Chodkiewicza
3.    Chełmińska, Kamienna
4.    Osiedle Warszawsko Chełmińskie
5.    Marii Skłodowskiej
6.    Warszawska
7.    Warcisława IV od Warszawskiej do Sikorskiego
8.    Przemysłowa
9.    Wiśniowa
10.    Drahimska, Kanałowa
11.    Dworcowa

XI Etap – od dnia 14.06.2021 r. do dnia 18.06.2021 r.
1.    Pilska od wiaduktu do Waryńskiego
2.    Waryńskiego
3.    Pilska od Waryńskiego do Cisowej
4.    Osiedle Pilska
5.    Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /
6.    Pilska 30 cała baza
7.    Osiedle Raciborki – do Świątek

XII Etap – od dnia 21.06.2021 r. do dnia 25.06.2021 r.
1.    Brzostowo
2.    Lipnica
3.    Godzimierz, Czarnobór
4.    Mysia Wyspa
5.    Gwda Wielka, Gwda Mała

info: UM Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: