MKP bez litości dla rywali. Pogrom na stadionie im. Czesława Lisa

  • Jakub Diakun
  • 2021-03-13 16:11:33
MKP bez litości dla rywali. Pogrom na stadionie im. Czesława Lisa
  • Foto: TV Gawex

Miejski Klub Piłkarski rozegrał dziś (13.03) pierwszy mecz rundy wiosennej na własnym stadionie. Rywalem podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego była drużyna Polonii Płoty. Gospodarze nie byli zbyt gościnni, deklasując rywali 6:1.

Pierwszy mecz przed własnymi, choć pustymi trybunami, to zawsze okazja, aby zbudować morale drużyny. Dzisiejsze wydarzenia na szczecineckim stadionie na pewno się do tego przysłużą. Już w 8’ piłkę do siatki gości skierował… ich obrońca. Mecz rozpoczął się więc szczęśliwie dla naszej drużyny. Późniejsze wydarzenia tylko utwierdziły nas w tezie, że trzy punkty muszą zostać w Szczecinku. Zawodnicy MKP byli lepsi od rywali pod każdym względem. Drużyna gości zmuszona była wyjść na mecz pięcioma młodzieżowcami, co nieco ułatwiło gospodarzom zdobycie przewagi fizycznej.

Wynik 6:1 nie pozostawia złudzeń – szczecineccy piłkarze zdeklasowali rywali. Goście wpakowali piłkę do naszej bramki po potwornie mocnym strzale sprzed szesnastki. Zwycięstwo zapewniło MKP bardzo ważne punkty, które zbliżyły naszą drużynę do podium. MKP ma bowiem 37 punktów, a trzecia w tabeli Ina Goleniów 39. Trzecie miejsce w tabeli jest więc na wyciągnięcie ręki.  Za tydzień nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Lecha Czaplinek, która obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli.  W poprzedniej rundzie, mecz tych drużyn zakończył się remisem.

Więcej w poniedziałek (15.03) w TV Gawex. 

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: