Weekendowe seanse w szczecineckim kinie

  • Jakub Diakun
  • 2021-03-12 13:45:29
Weekendowe seanse w szczecineckim kinie
  • Foto: TV Gawex

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza na weekendowe seanse. Tym razem przygotowano dwa filmy. Tym razem możemy również obejrzeć jeden z filmów w technologii 3D. 

Disney Polska wraz z Pixar stworzyli kolejne kinowe arcydzieło pt. "Co w duszy gra". To nie tylko animowana komedia o głębokim przekazie istnienia, ale również fenomenalne jazzowe nuty. - pisze Samorządowa Agencja Promocji i Kultury. Film ten możemy obejrzeć zarówno w tradycyjnej technologii (2D) oraz w technologii trójwymiarowej (3D) przenosząc się w zupełnie inny poziom realizmu wydarzeń.

Drugą z propozycji szczecineckiego kina jest film „ Obiecująca. Młoda. Kobieta”. - Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta -czytamy na stronie SAPiKu.

Z repertuarem kina można zapoznać się na stronie internetowej. Pamiętajmy, że wciąż w kinach obowiązują reżimy sanitarne, a więc zajęta może być jedynie połowa miejsc. W związku z tym ilość dostępnych biletów jest ograniczona. 
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: