Letnie plany SAPiK-u

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-11 14:34:50
Letnie plany SAPiK-u
  • Foto: TV Gawex

Choć dziś za oknem bardziej zima aniżeli lato, w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury bardzo intensywnie myślą już nad atrakcjami na okres najcieplejszej pory roku.

Plenerowe koncerty, strefa kibica oraz festiwal balonowy - tak dotychczas wyglądało kulturalnie i sportowo nasze miasto latem. Mimo pandemii, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury ma nadzieję, że w tym roku uda się powrócić do normalności w sferze letnich imprez. Dlatego też pracownicy SAPiK-u opracowują już możliwość wspólnego oglądania spotkań EURO, oczywiście zgodnie z obowiązującymi wówczas obostrzeniami.

Emocje piłkarskie zapewne do strefy kibica przyciągną głównie męską część Szczecinka. Co innego jeśli idzie o inny flagowy produkt SAPiK-u, czyli letnie koncerty. Tutaj nie tylko możemy liczyć na dołączenie do grona zainteresowanych rzeszy przedstawicielek płci pięknej, ale również turystów oraz gości z bliższych i dalszych miejscowości. Planowane są zarówno większe wydarzenie na polanie koncertowej na osiedlu Zachód, jak i tradycyjne imprezy towarzyszące Art Piknikowi.

A na koniec ostatnia wizytówka Szczecinka, czyli festiwal balonowy. W tym roku ma się on odbyć w nieco zmienionej formule, co ma zagwarantować dużo większą ilość podniebnych lotów, a tym samym wspaniałych widoków.

Więcej o letnich planach SAPiK-u w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: