Kwiaty trafiły w dobre ręce

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-09 10:26:06
Kwiaty trafiły w dobre ręce
  • Foto: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju

Aż kilkadziesiąt osób skorzystało z możliwości odebrania za darmo róż z modernizowanego obecnie Placu 1000-lecia w Połczynie Zdroju. Wczoraj, w Dniu Kobiet, osobiście rozdawał je burmistrz Sebastian Witek.

Gmina, zamiast wyrzucać kwiaty z placu, rozdała je aby stały się ozdobą ogrodów mieszkańców. Kilkadziesiąt chętnych osób odbierało je na terenie gminnego zarządcy nieruchomości, czyli spółki Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne (dawny TBS) przy ul. Jana Pawła II 16.

Przypomnijmy, że zakres prac obejmuje wykonanie dokumentacji budowlanej oraz rewitalizację placu, m.in. poprzez wykonanie oświetlenia i chodników, dróg i parkingów, dostawę i montaż małej architektury, a także przeprowadzenie inwentaryzacji całej roślinności na skwerze, utworzenie nowej zieleni i nasadzeń.

Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju będzie realizował niniejsze zamówienie na podstawie porozumienia w sprawie wspólnej realizacji projektu pn. „Poprawa jakości środowiska w miastach na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty”.

Info: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: