Zamiast kwiatów - torby odblaskowe

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-08 15:35:51
Zamiast kwiatów - torby odblaskowe
  • Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Z okazji Dnia Kobiet wszystkie przedstawicielki płci pięknej mogły dziś liczyć na szczególne traktowanie. Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku podczas służby napotkanym kobietom wręczał torby z elementem odblaskowym. Dodatkowo, poza życzeniami i odblaskowym upominkiem, dzielnicowy przypominał o bezpieczeństwie nie tylko na drodze, ale również w kontaktach z osobami nieznajomymi.

8 marca 2021 roku jest wspaniałą okazją by obdarować przedstawicielki płci pięknej nie tylko życzliwym słowem i uśmiechem, ale przede wszystkim poczuciem bezpieczeństwa. Pojawienie się dzielnicowego na zajęciach seniorek z Gwdy Wielkiej okazało się dużym zaskoczeniem i bardzo miłą niespodzianką. Podczas krótkiego spotkania nie zabrakło życzeń, odblaskowych upominków, ale przede wszystkim obietnicą dłuższego spotkania – wszystko po to by czuć się bezpiecznym i świadomym istniejących zagrożeń.

Podczas służby na terenie gminy Szczecinek dzielnicowy w rozmowie z kobietami przypominał o bezpieczeństwie pieszych, zwracał uwagę na ostrożne postępowanie w kontaktach z osobami nieznajomymi i przypominał o zasadach postępowania podczas obowiązujących obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Odblaskowe torby zostały sfinansowane przez Szczecinecką Fundację Na Rzecz Osób Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych.

Wszystkim Paniom, bez względu na wiek, szczecineccy policjanci życzą dużo zdrowia i uśmiechu nie tylko od święta.

Info: asp. Anna Matys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: