CEEiRJ po raz trzeci otrzymało wyróżnienie Orły Edukacji

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-07 15:14:32
CEEiRJ po raz trzeci otrzymało wyróżnienie Orły Edukacji
  • Foto: CEEiRJ w Szczecinku

Do trzech razy sztuka? Na pewno nie w przypadku Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior! Faktem jest jednak, że placówka już po raz trzeci z rzędu zostało laureatem prestiżowego wyróżnienia Orły Edukacji. Z uwagi na fakt, że nagroda jest przyznawana na podstawie najsurowszych kryteriów, a konkretnie ocen osób korzystających z oferty danej placówki, wyróżnienie należy uznać za szczególnie zaszczytne.

Zdobyta nagroda to nie tylko ukoronowanie dotychczasowych działań, ale również bodziec do realizacji kolejnych pomysłów, a tych również w tym roku nie zabraknie. W ofercie prawdopodobnie znajdą się m.in. cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty akwarystyczne, które z powodu pandemii nie mogły odbyć się w roku ubiegłym.

Kolejny już raz chciałbym Państwu podziękować za wszystkie głosy i opinie, pojawiające się w sieci po wizytach w naszej placówce – mówi Radosław Wąs, Dyrektor CEEiRJ. Wasz głos jest dla nas bardzo ważny, ponieważ pragniemy wciąż rozwijać się i zmieniać dla naszych gości. To właśnie dla Was dopasowujemy ofertę i planujemy kolejne wystawy, czy tematykę zajęć. Rok 2021 będzie dla nas wszystkich wyjątkowy, ale już dziś zapraszam do ponownego odwiedzenia CEEiRJ. Na pewno będzie ciekawie!

CEEiRJ po raz trzeci otrzymało wyróżnienie Orły Edukacji
  • Foto: CEEiRJ w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: