MKP Szczecinek remisuje z Wieżą Postomino

• Adrian Wolanin
  • 2021-03-07 12:17:30

Podziałem punktów zakończyło się wczorajsze spotkanie Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego w 23. kolejce spotkań zremisowali 2:2 z Wieżą Postomino.

Początek meczu nie ułożył się po myśli zawodników znad Trzesiecka. Już w 12. minucie na listę strzelców wpisał się Andrzej Łyszyk. Na domiar złego, na 2:0 w 25. minucie spotkania podwyższył Kacper Łaga. Kontaktowego gola, tuż przed gwizdkiem na przerwę zdobył jednak Łukasz Jurjewicz. Druga połowa w wykonaniu naszych zawodników to próba odrobienia strat, co ostatecznie się udało na 10 minut przed końcem spotkania. Gola na miarę punktu zdobył Jakub Okuszko.

Spotkanie odbyło się oczywiście bez udziału publiczności. Jako ciekawostkę warto dodać, iż pomimo, że był to mecz IV Ligi Zachodniopomorskiej odbył się on... w województwie pomorskim, a konkretnie w Ustce.

W przyszłą sobotę nasza drużyna powróci już na Stadion Miejski im. Kazimierza Czesława Lisa. Rywalem MKP będzie okupująca strefę spadkową Polonia Płoty. Szczecinecczanie zajmują aktualnie 7. miejsce w tabeli.