Wobler wraca na antenę TV Gawex

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-05 15:08:27
Wobler wraca na antenę TV Gawex
  • Foto: TV Gawex

Nowa ramówka Telewizji Gawex to z jednej strony programowe nowości, a z drugiej powrót produkcji doskonale znanych i cenionych przez widzów. Jedną z nich będzie Wobler, który na antenę powróci już dziś.

Wędkarski Magazyn Wobler, mimo obecności na naszej antenie od wielu już lat, wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Zważywszy na fakt, że żyjemy w otoczeniu wspaniałych oraz przede wszystkim bogatych w ryby jezior i rzek trudno jest się temu dziwić. W trakcie planowania ramówki nie mogło oczywiście zabraknąć tej żelaznej pozycji, dzięki czemu już dziś po wraca ona na antenę. Tym razem jednak zaproponujemy coś zupełnie nowego, mianowicie temat turystyki rybnej na daleką północ, co w kontekście zbliżającego się sezonu urlopowego może być ciekawą propozycją dla wędkarzy poszukujących nowych wrażeń.

Zainteresowanych wyjazdem do Finlandii, Szwecji czy też Norwegii odsyłamy więc do dzisiejszego Woblera, gdzie wszelkie szczegóły tego typy przedsięwzięcia zostaną drobiazgowo wyjaśnione. A to wszystko to oczywiście w myśl zasady, że podróże kształcą. Nawet jeśli na chłodną północ mają się Państwo udać tylko z nami to zapewniamy, że warto i zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: