Nowa ramówka TV Gawex!

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-01 15:25:12
Nowa ramówka TV Gawex!
  • Foto: TV Gawex

Wiosna za pasem, czas więc na zmiany w TV Gawex! Z myślą o naszych widzach przygotowaliśmy nową ramówkę, w której znalazły się 3 zupełnie nowe produkcje, uzupełniające formaty już znane i wciąż popularne.

Już od dziś w ramówce naszej telewizji dokonają się znaczące zmiany. Na przysłowiowy pierwszy ogień pójdą dwa zupełnie nowe programy, które wyemitujemy tuż po serwisie informacyjnym Echa Dnia. Pierwszy z nich to ZAGADKOWY SZCZECINEK, czyli fakty, ciekawostki oraz fascynujące obiekty i wydarzenia związane z miastem nad Trzesieckiem, które przedstawiane będą z perspektywy napływowego mieszkańca. W produkcji zaprezentujemy zarówno najnowsze historie, jak i te bardziej zamierzchłe, a wszystko to podane zostanie w lekkiej i przystępnej formie. W audycji nie zabraknie interesujących gości, których opowieści z pewnością Państwa niejednokrotnie zaskoczą! A tematem dzisiejszego odcinka będzie dawny dworzec autobusowy. O tym jak powstał oraz jak skończył oraz co na jego terenie robiły słonie dowiedzą się Państwo dosłownie już za parę minut.

Drugą z nowości, również do obejrzenia tego wieczoru, jest SPORTOWE ABC. To cykl programów przybliżających najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Produkcja łącząca teorię z praktyką, w prosty i bezpieczny sposób możliwą do przeprowadzenia pod dachem! Na początek pod lupę bierzemy koszykówkę, a wszystko zgodnie z zasadą #zostańwdomu

Ponadto, zapraszamy również na program CZERWONA FLOTA, w którym pokażemy czym do akcji ratowniczo-gaśniczych wyjeżdżają strażacy w naszym regionie. Wozy gaśnicze oraz specjalne, podnośniki czy też cysterny – to tylko niektóre z pojazdów, które omówimy. Zaprezentujemy zarówno najnowocześniejsze maszyny, jak i wciąż dzielnie służących czterokołowych weteranów. Bohaterami programu oczywiście będą również funkcjonariusze PSP oraz OSP, którzy przybliżą nam nie tylko swoje jednostki, ale także opowiedzą o akcjach, w których uczestniczyły omawiane samochody.

Mamy nadzieję, że nasze nowe propozycje przypadną Państwu do gustu i jednocześnie uspokajamy, że w naszej ramówce wciąż pozostają najpopularniejsze programy takie jak m.in. A TO HISTORIA, RAPORT TYGODNIA, SALONIK POLITYCZNY, PODAJ ŁAPĘ, MOTOKLUB, WOBLER, SEKTOR SPORTOWY, CHODŹ NA SŁOWO czy też SKARBY POWIATU. Zostańcie Państwo z nami!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: