MKP gospodarzem spotkania na koszalińskim stadionie

  • Jakub Diakun
  • 2021-02-27 09:05:30
MKP gospodarzem spotkania na koszalińskim stadionie
  • Foto: TV Gawex

Dziś (27.02) MKP Szczecinek miał rozpocząć rundę wiosenną od meczu na szczecineckim stadionie. Co prawda mecz z drużyną Mechanika Bobolice zostanie rozegrany... ale w Koszalinie. Powodem jest zły stan murawy w Szczecinku. 

Dziś (27.02) MKP Szczecinek rozpocznie rundę wiosenną IV Ligi Zachodniopomorskiej. Początkowo mecz miał zostać rozegrany w Szczecinku. Niestety płyta boiska nie doszła jeszcze do siebie po silnych przymrozkach i opadach śniegu. 

Szczecineccy piłkarze rozpoczną więc zmagania na stadionie Gwardii Koszalin formalnie wciąż pozostając gospodarzem spotkania. W obecnych czasach nie jest to zbyt istotna zmiana – kibice i tak nie mogą zasiadać na trybunach. 

Szczecinku klub zaprezentował również skład na najbliższą rundę. W bramce będziemy mogli zobaczyć: Mateusza Sochalskiego oraz Oliwiera Pattona. O miejsce w pierwszej linii przed bramką walczyć będą: Łukasz Jurjewicz, Piotr Kusiak, Jakub Drzewiecki, Zbigniew Węglowski, Jakub Jaworek, Dawid Karniewicz. W środku pola występować będą: Maciej Góra, Mateusz Jureczko, Adrian Bednarski, Patryk Janczak, Wojciech Madej, Patryk Bednarski, Michał Barański, Galust Tovmasyan, Jakub Gołucki, Patryk Kozioł. Za zdobywanie bramek będą odpowiadać: Mateusz Górny, Daniel Szymański, Jakub Okuszko.

Warto tutaj podkreślić, że szczecinecka drużyna straciła w tym okienku dwóch zawodników: Marcina Kaszczyca, który opuścił szeregi MKP udając się do drużyny Mechanik Turowo oraz Macieja Maciejewskiego, który zasilił skład drużyny Olimp Złocieniec. Z kolei do Szczecinka przybyli Jakub Gołucki, który do tej pory grał w drużynie Błonie Barwice i Patryk Kozioł z Leśnika Manowo.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: