Wiosenne nowości w Telewizji Gawex

  • Redakcja TV Gawex
  • 2021-02-26 13:44:55
Wiosenne nowości w Telewizji Gawex
  • Foto: TV Gawex

Wiosna za pasem, czas więc na zmiany w TV Gawex! Z myślą o naszych widzach przygotowaliśmy nową ramówkę, w której znalazły się 3 zupełnie nowe produkcje.

Już w marcu, na kanale TV Gawex zobaczą Państwo nowe programy przygotowane przez naszą redakcję:

CZERWONA FLOTA – pokażemy czym do akcji ratowniczo-gaśniczych wyjeżdżają strażacy w naszym regionie. Wozy gaśnicze oraz specjalne, podnośniki czy też cysterny – to tylko niektóre z pojazdów, które omówimy. Zaprezentujemy zarówno najnowocześniejsze maszyny, jak i wciąż dzielnie służących czterokołowych weteranów. Bohaterami programu oczywiście będą również funkcjonariusze PSP oraz OSP, którzy przybliżą nam nie tylko swoje jednostki, ale także opowiedzą o akcjach, w których uczestniczyły omawiane samochody.

SPORTOWE ABC - najpopularniejsze dyscypliny sportowe w pigułce. Interesujące połączenie teorii z praktyką, w prosty i bezpieczny sposób możliwą do przeprowadzenia pod dachem! #zostanwdomu

ZAGADKOWY SZCZECINEK - przedstawiane z perspektywy napływowego mieszkańca fakty, ciekawostki oraz fascynujące obiekty i wydarzenia związane ze Szczecinkiem. Historie zarówno najnowsze, jak i te bardziej zamierzchłe, a wszystko podane w lekkiej i przystępnej formie. Mnóstwo interesujących gości, których opowieści z pewnością Państwa niejednokrotnie zaskoczą!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: