Drugi rok z rzędu bez Biegu Osińskiego?

  • Jakub Diakun
  • 2021-02-18 14:19:43
Drugi rok z rzędu bez Biegu Osińskiego?
  • Foto: TV Gawex

Wszystko wskazuje na to, że już po raz drugi w Szczecinku nie odbędzie się bieg Osińskiego. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku został zmuszony do odwołania, tradycyjnie odbywających się wiosenną porą w Szczecinku, zawodów. Które początkowo miały odbyć się 25 kwietnia.

Co roku wiosenną porą ulicami naszego miasta organizowany był Bieg Osińskiego. Impreza organizowana cyklicznie w naszym mieście, stała się jedną z jego wizytówek. Niestety już po raz drugi prawdopodobnie biegu nie będzie. Wszystko za sprawą obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa. -  Gdyby bieg miałby się odbyć, musielibyśmy wykonywać sporą pracę związaną, chociażby z zabezpieczeniem zawodów - powiedział nam Szymon Bibik Dyrektor OSiR-u. 

- Niestety perspektyw na to, żeby była jakaś znaczna poprawa jeśli chodzi o pandemię nie widać, więc z przykrością musimy, podobnie jak w zeszłym roku, ten bieg w tym momencie odwołać - dodał dyrektor OSiR-u. Impreza początkowo była zaplanowana na 25 kwietnia. Jeśli dojdzie do diametralnej poprawy sytuacji epidemicznej, to niewykluczone, że bieg odbędzie się w innym terminie. 

Więcej dziś (18.02) w TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: