Basen ponownie zaprasza

  • Adrian Wolanin
  • 2021-02-16 14:35:49
Basen ponownie zaprasza
  • Foto: TV Gawex

We wczorajszym wydaniu serwisu Echa Dnia informowaliśmy o ponownym rozpoczęciu działalności szczecineckiego kina. Nie jest to jednak jedyny obiekt w naszym mieście, który rozpoczął w weekend swoje funkcjonowanie po długiej przerwie spowodowanej lockdownem. Innym, na otwarcie którego z utęsknieniem czekali mieszkańcy, był również miejski basen.

Podobnie jak kino, również na basenie obowiązuje przestrzeganie reżimów sanitarnych. W przeciwieństwie do kinowej sali, na basenie nie obowiązują jednak limity ilościowe.

Długa przerwa w korzystaniu z basenu może rodzić obawy klientów dotyczące stanu znajdującej się w nim wody. Jak zapewniła nas w rozmowie Beata Bracka, szefowa spółki zarządzającej obiektem, absolutnie nie ma się czego bać.

Warto jeszcze nadmienić, że szczecinecką pływalnię, podobnie jak wszystkie baseny w kraju, otwarto warunkowo, póki co na 2 tygodnie. Wizyty w budynku na ul. Szczecińskiej nie ma więc co przekładać, choć oczywiście wszyscy liczymy, że placówki z końcem lutego nie trzeba będzie po raz kolejny zamykać.

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: