WALENTYNKI z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie!

  • Jakub Diakun
  • 2021-02-13 09:08:28
WALENTYNKI z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie!
  • Foto: MBP w Bornem Sulinowie

Kochani sympatycy Biblioteki! Chociaż nadal nie możemy spotkać się z Wami osobiście, kolejny już raz pragniemy zaprosić Was do obejrzenia naszej nowej, walentynkowej realizacji online! - pisze Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie. Na ich profilach w mediach społecznościowych już dziś swoją premierę będzie miał program poetycko-muzyczny.

Tym razem będzie to uczta poetycko-muzyczna zatytułowana „Cztery pory roku w miłości. Antonio Vivaldi i inne wierszyki”.

Kto z nas nie pragnie miłości? Wisława Szymborska w wierszu „Miłość szczęśliwa” pisała:
Czy to jest normalne,
czy to poważne, czy to pożyteczne –
co świat ma z dwojga ludzi,
którzy nie widzą świata?

Podczas kilku kwadransów chcemy przenieść Państwa w świat miłości i jej czterech pór roku, a wszystko to „doprawić” cyklem koncertów skrzypcowych „Cztery pory roku” skomponowanych przez dobrze znanego wszystkim – Antonio Vivaldiego. Wszak wkrótce Walentynki – święto zakochanych. To dobra okazja, by spędzić czas w miły, romantyczny sposób ze swoją drugą połówką.

Jak miłość postrzegają członkowie Teatru Kameralnego? O tym wszystkim będziecie mogli się przekonać przyłączając się do wspólnego oglądania naszego spektaklu.

- Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego materiału: członkom Teatru Kameralnego MBP pod kierownictwem pana Krzysztofa Szulejko: Annie Zych, Edycie Mech, Elżbiecie Szarejko, Krystynie Łukasiewicz, Krzysztofowi Oliwie, Stanisławie Kuchciak; Wojciechowi Więckowskiemu (oświetlenie) i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. Wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo - pisze Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie. 

Premiera ONLINE już dziś (13.02) o godzinie 17.00 w serwisach Facebook i YouTube.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: