Opłatę za wędkowanie uiścisz w SzLOT

  • Adrian Wolanin
  • 2021-02-04 13:19:01
Opłatę za wędkowanie uiścisz w SzLOT
  • Foto: TV Gawex

Koszaliński Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego informuje, że zmianie uległo miejsce, w którym dokonać można opłat za wędkowanie w roku 2021.

Do końca stycznia można było to uczynić w siedzibie koła Jesiotr, która mieści się w dawnym budynku nadleśnictwa przy ul. Kościuszki 22. Wpłat od poniedziałku dokonywać należy dalej w tym samym budynku, ale już w biurze Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Należności względem ubiegłorocznych wzrosły, ale na szczęście nieznacznie.

Opłat można dokonywać od godz. 7:00 do 15:00 bądź też 16:00.

Przypominam, że za wędkowanie bez aktualnych zezwoleń grożą surowe konsekwencje, nie tylko finansowe.

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Komentarze (2)

nick 2021-02-04 15:06

Co takiego się dzieje w PZW? Czy dziennikarzy to ciekawi? I w jaki sposób powiązany z tym jest Szlot, a w zasadzie jego prezes?

czytelnik 2021-02-05 10:49

Od kiedy prezesem Szlotu został pan Getka ta jednostka umarła całkowicie. Tylko wędkarstwo i wędkarstwo. Nic poza tym. Szkoda, że pan prezes nie zauważa innych mieszkańców tego miasta i co najważniejsze turystów. Tu już nie chodzi o to aby organizować jakieś wielkie festyny ale aby przynajmniej zrobić porządny opis, prospekt usług hotelarsko-gastronomicznych lub agroturystycznych (w formie pisemnej czy też multimedialnej, telewizyjnej) promujący tutejsze zaplecze turystyczne tak aby goście wiedzieli gdzie najlepiej się udać, jakie są ceny, atrakcje. A tu nic...ciągle tylko ryby i ryby.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: