W tym tygodniu bez zjazdu partii Protest Przedsiębiorców w Koszalinie

  • Jakub Diakun
  • 2021-01-31 09:25:37
W tym tygodniu bez zjazdu partii Protest Przedsiębiorców w Koszalinie
  • Foto: pixabay

Jeden z koszalińskich klubów, który tydzień temu przyłączył się do akcji #otwieraMY w ten weekend pozostał zamknięty. Taką decyzję podjęli strażacy, którzy podczas kontroli stwierdzili wiele nieprawidłowości. Właściciele lokalu zapowiadają złożenie zawiadomienia do prokuratury.

W zeszły weekend w jednym z koszalińskich klubów bawiły się setki osób z Koszalina i okolic. Właściciele zapowiadali, że zjazd partyjny nowo tworzącej się partii politycznej „Strajk Przedsiębiorców” zostanie zorganizowany również w ten weekend. 

Plany organizatorów pokrzyżowała Straż Pożarna, która na parę godzin przed otwarciem przeprowadziła kontrolę. Z jej efektów wynika, że w budynku stwierdzono wiele uchybień, które zdaniem strażaków mogą bezpośrednio narażać na utratę życia lub zdrowia. - Chcielibyśmy Was najmocniej przeprosić za zaistniałą sytuację. Informacje o tym, że nie możemy się z Wami spotkać w ten weekend, otrzymaliśmy 2 godziny przed otwarciem. – napisano na profilu klubu w mediach społecznościowych.

Według informacji naszej redakcji właściciele lokalu działania służb uznają za bezprawne i zapowiadają złożenie zawiadomienia do prokuratury. - Celowo została dostarczona dwie godziny przed otwarciem, aby uniemożliwić odwołanie się od niej. – powiedzieli przedstawiciele klubu. I dodali, że w poniedziałek stosowne pismo zostanie złożone do prokuratury. 

Byłeś świadkiem wydarzenia wartego uwagi? Coś działo się na Twoich oczach? Uwieczniłeś to na zdjęciach lub filmie? Skontaktuj się z nami: www.gawex.pl/cynk lub www.facebook.com/gawexmedia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: