Już jutro Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz jak możesz pomóc

  • Jakub Diakun
  • 2021-01-30 09:18:58
Już jutro Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz jak możesz pomóc
  • Foto: TV Gawex

Już jutro (31.01) rusza Wielki Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy. „Gramy z głową” – to hasło tegorocznej zbiórki. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

- Rok 2020 przyniósł wiele zmian, dlatego także tegoroczny Finał WOŚP będzie inny niż wszystkie. Mimo to Fundacja WOŚP nie zwalnia tempa i zaprasza na… finał z głową! – piszą organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W Szczecinku co roku Finał WOŚP miał swój finał w szczecineckim kinie, gdzie odbywały się licytacje.  W tym roku licytacje przeniosły się do Internetu, a szczecineckiego finału nie będzie. Organizatorzy zdecydowali się na to, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. 

Mimo to, mieszkańcy Szczecinka, będą mieli wiele opcji, aby wziąć udział w zbiórce. Link do licytacji zorganizowanych w Internecie dostępy jest tutaj. Na ulicach miasta nie zabraknie również wolontariuszy, wśród nich będziemy mogli spotkać Burmistrza Miasta Szczecinek Daniela Raka. Dodatkowo przed ratuszem stanie puszka stacjonarna, do której również będzie można wrzucić swój datek. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: