Kolejne licytacje szczecineckiego sztabu WOŚP

  • Adrian Wolanin
  • 2021-01-28 15:40:50
Kolejne licytacje szczecineckiego sztabu WOŚP
  • Foto: Urząd Miasta Szczecinek

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do charytatywnego zespołu Jurka Owsiaka dołączają kolejne osoby oraz podmioty, w tym przedstawiciele naszych samorządów.

O orkiestrowych planach włodarzy Szczecinka już informowaliśmy (link). Warto jednak przypomnieć, że do wylicytowania są fotografie lub kosz regionalnych specjałów. Można też... zostać szefem wiceburmistrza

Do grona wspierających orkiestrę tradycyjnie dołączyło również powiat szczecinecki. Każdy kto chciałby stać się posiadaczem eleganckiego przedmiotu z herbem powiatu koniecznie powinien przejrzeć zestawy, które na rzecz szczecineckiego sztabu WOŚP przekazało starostwo (link).

Aktywnie w zbiórkę na rzecz orkiestry włączyły się również podległe starostwu jednostki. Rękodzieło wystawione na aukcjach pochodzi od mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie, zaś wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Rodzinie własnoręcznie przygotowali prace plastyczne. Bardzo ciekawą propozycję przedstawiło również Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Jednostka przygotowała voucher, który zapewni pełen atrakcji i z rybami w roli głównej dzień w centrum połączony z wypadem na łowisko. Co ważne, zwycięzca licytacji będzie mógł ze sobą przyprowadzić członków rodziny czy też znajomych (link).

Zachęcamy do licytowania i tym samym pomocy chorym dzieciom. A na spis atrakcji jakie w poszczególnych miejscowościach czekać będą w niedzielę na mieszkańców zapraszamy do jutrzejszego serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: