Wylicytuj fotografie lub kosz regionalnych specjałów. Możesz też... zostać szefem wiceburmistrza

  • Adrian Wolanin
  • 2021-01-27 12:14:54
Wylicytuj fotografie lub kosz regionalnych specjałów. Możesz też... zostać szefem wiceburmistrza
  • Foto: Urząd Miasta Szczecinek

Już w najbliższą niedzielę startuje 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie z Orkiestrą gra burmistrza Szczecinka, Daniel Rak i jego zastępca Maciej Makselon. Obaj przekazali przedmioty na licytację na rzecz WOŚP, a w niedzielę będą kwestować z puszkami na ulicach naszego miasta.

Licytacje pod znakiem zdjęć, kosza regionalnych specjałów i… dnia pracy

Burmistrz Daniel Rak przekazał na licytację unikatowe zdjęcia Szczecinka wykonane przez jego żonę, Renatę. Można je licytować TUTAJ. Na aukcję trafił także kosz z regionalnymi produktami ze Szczecinka i okolic. Ta licytacja dostępna jest z kolei TUTAJ. Obie zakończą się w niedzielę, 7 lutego.

Na nietypową akcję zdecydował się z kolei wiceburmistrz Maciej Makselon. Wszystkie osoby, chcące wesprzeć WOŚP mogą wylicytować… jeden dzień jego pracy. Zwycięzca aukcji będzie mógł być szefem wiceburmistrza i wydawać mu polecenia. Kto może wziąć udział w licytacji?  Właściwie każdy. Do zabawy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Ta licytacja dostępna jest TUTAJ.

Maciej Makselon zapewnia, że żadnej pracy się nie boi. Jest zwarty, gotowy, ma głowę pełną pomysłów, a jak będzie trzeba to zakasa rękawy i sprawdzi się w pracy fizycznej. O tym, kto i za jaką kwotę wylicytuje jego usługi przekonamy się w niedzielę, 7 lutego.

Zapraszamy gorąco do wspierania WOŚP. Każdy z nas może dołożyć swoją małą cegiełkę do tej wielkiej, ogólnopolskiej akcji. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Info: Mateusz Ludewicz

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: