Fotoferie z SAPiK-iem! Zapisy ruszyły!

  • Artykuł sponosorowany
Fotoferie z SAPiK-iem! Zapisy ruszyły!
  • Foto: TV Gawex

Jak co roku- Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza na zimowe półkolonie- Fotoferie z SAPiK-iem! Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkie dzieci szkół podstawowych!

Ze względu na ten nietypowy czas, przed nami nieco inna forma ferii zimowych. Na dzieci, biorące udział w Fotoferiach czeka 10 ciekawych zadań, których wykonanie umożliwi wzięcie udziału w Zabawie, w której czekają naprawdę atrakcyjne nagrody! Będzie to m.in. rodzinna sesja zdjęciowa, elektryczne hulajnogi, hulajnogi freestyle'owe, rodzinne karnety do kina oraz wiele wiele wyjątkowych nagród rzeczowych! Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie- do każdej hulajnogi dołączamy kask! Na zrealizowanie zadań nie potrzeba wiele, wszystko można wykonać w domu. Udział w Fotoferiach z SAPiK-iem jest całkowicie bezpłatny! Takich ferii zimowych jeszcze w Szczecinku nie było! Co należy zrobić? Warunkiem udziału w Zabawie jest nadesłanie zgłoszenia na adres mailowy: fotoferie@sapik.pl -zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko dziecka, klasę i nazwę szkoły, do której dziecko uczęszcza oraz imię i nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego dziecka wraz z numerem telefonu kontaktowego.

Zapraszamy do udziału w Fotoferiach z SAPiK-iem, przed nami 10 dni naprawdę świetnej zabawy! Aby być na bieżąco i nic nie przegapić, zapraszamy na oficjalny profil SAPiK na Facebooku, gdyż to właśnie tam, codziennie o godzinie 10:00, zamieszczany będzie filmik z zadaniem do wykonania. Każdego dnia Zabawy przewidujemy niespodzianki!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: