SzLOT zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

  • Adrian Wolanin
  • 2020-12-31 13:33:39
SzLOT zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym
  • Foto: SzLOT

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zachęca wszystkich wędkarzy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Z uwagi na atrakcyjne nagrody oraz fakt, iż sezon wędkarski rozpoczyna się już jutro radzimy wziąć ze sobą komórkę lub aparat nad wodę!

Szanowne Wędkarki, Szanowni Wędkarze!

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna wraz z partnerami: powiatem drawskim, powiatem szczecineckim i miastem Szczecinek ogłaszają konkurs fotograficzny pod nazwą „Ryby Pojezierza Drawskiego”.  Naszym celem nie jest prezentowanie tylko i wyłącznie największych ryb, ale przede wszystkim ukazanie wyjątkowości i piękna Pojezierza Drawskiego poprzez pryzmat ekosystemów wodnych i ryb, które je zamieszkują.

Co miesiąc wybierać będziemy najlepsze zdjęcie, a jego autor otrzyma oryginalną koszulkę wędkarską wraz z nagrodami dodatkowymi.  

Spośród laureatów miesiąca wybierzemy najlepszą fotografię roku – gratyfikacje za ten laur niechaj jeszcze pozostaną tajemnicą.

Ponieważ nowy sezon wędkarski rozpoczyna się już jutro, liczymy na to, że pierwsze fotografie zaczną spływać do nas w najbliższych dniach.

Zapraszamy do zabawy!

Szczegółowy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową znajdziecie na naszej stronie internetowej: link

Info: SzLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: