Parkiet w "siódemce" rozgrzany przez tancerzy

  • Jakub Diakun
  • 2020-12-20 09:16:38
Parkiet w "siódemce" rozgrzany przez tancerzy
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (19.12) rozpoczął się dwudniowy turniej tańca sportowego. Powstały z inicjatywy Katarzy Balon, zorganizowany w najwyższym standardzie sanitarnym i co najważniejsze w świątecznym klimacie turniej, sprawił, że Szczecinek przypomniał o sobie na tanecznej mapie Polski. 

Na hale przy szkole podstawowej nr 7 wejść nie jest łatwo. Wszystko przez reżimy sanitarne. Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo w możliwe największy sposób. Wszyscy muszą wypełnić tzw. deklarację covidową, zmierzyć temperaturę, zdezynfekować dłonie oraz, co oczywiste zakrywać drogi oddechowe. Dodatkowo przez cały czas trwania turnieju wszystkie poręcze czy klamki są regularnie dezynfekowane. 

 

Szczecinek na tanecznej mapie Polski daje o sobie znać regularnie. Również w tym roku, choć większość eventów jest odwoływana. Parkiet hali przy „siódemce” został wczoraj (19.12) rozgrzany do czerwoności przez tancerzy w różnych kategoriach wiekowych oraz z różnych stron kraju. 

 

Dziś (20.12) trwa drugi i zarazem ostatni dzień zawodów. Niestety rodzicie nie mogą przebywać na obiekcie, aby dopingować swoje pociechy. Dlatego zapraszamy wszystkich w poniedziałek (21.12) na naszą antenę. Wyemitujemy tam relację z tego wydarzenia. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: