Obejrzyj finał projektu "Interview z historią w tle"!

  • Adrian Wolanin
  • 2020-12-18 18:38:42
Obejrzyj finał projektu "Interview z historią w tle"!
  • Foto: Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Grupa Nieformalna „Ocalić od zapomnienia” działająca pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie przez ostatnie miesiące intensywnie pracowała nad projektem pt. „Interview z historią w tle”. Nagrania, montaż i wszystkie prace nad finałowym filmem są już oficjalnie zakończone!

Projekt zakładał stworzenie filmu, na który złożyły się przeprowadzone z mieszkańcami Bornego Sulinowa wywiady. Osiem powstałych reportaży, czyli osiem rozmów przeprowadzonych z uczestnikami projektu dotyczyło okoliczności ich przybycia do Bornego Sulinowa oraz związanych z tym obaw i wrażeń. Celem założonych działań była przede wszystkim integracja mieszkańców naszego miasta pozbawiona wszelkich barier wynikających z pochodzenia, wieku i statusu społecznego.

Premiera ONLINE odbędzie się już w najbliższą sobotę, 19 grudnia 2020 roku o godzinie 17.00. Film będzie można obejrzeć na stronie internetowej biblioteki oraz w serwisach Facebook i YouTube. Daj zaprosić się na to wyjątkowe wydarzenie i razem z nami obejrzyj sobotnią premierę „Interview z historią w tle”!

Link do transmisji w serwisie YouTube: KLIKNIJ!

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w Szczecinku.

Info: Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Obejrzyj finał projektu
  • Foto: Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: