KTT Aida zakończy rok dwudniowym turniejem

  • Adrian Wolanin
  • 2020-12-16 06:31:11
KTT Aida zakończy rok dwudniowym turniejem
  • Foto: SAPiK

Klubowi Tańca Towarzyskiego Aida ostatecznie uda się zakończyć rok 2020 dużym turniejem. Dzięki zaangażowaniu firmy Kronospan, która została tytularnym sponsorem imprezy, w najbliższy weekend na parkiecie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 rozegrany zostanie Krono-Cup 2020.

Walka o przeprowadzenie zawodów trwała do ostatnich tygodni tego trudnego dla wszystkich roku.

Nasz taneczny Mikołaj szedł w tym roku trudniejszą trasą, dotrze tuż przed samymi Świetami. A że był bardzo oczekiwany przekonaliśmy się wczoraj, kiedy po 15 minutach od włączenia rejestracji zapełniły się listy startowe na 100%

– wspominają w mediach społecznościowych organizatorzy rywalizacji. Niestety, tak jak mijające 366 dni były jest inny niż pozostałe, tak również świąteczny turniej będzie musiał obyć się bez jednej ze swoich wizytówek w postaci rzeszy dopingujących osób zasiadających wokół parkietu:

Przypominamy że turniej organizujemy w reżimie sanitarnym, bez udziału publiczności.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie tancerzy, jak również wspomniane środki ostrożności, organizatorzy zdecydowali się podzielić turniej na 2 dni:

DRODZY TANCERZE!

Ponieważ zainteresowanie naszym Świątecznym Turniejem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, postanowiliśmy zorganizować, oczywiście w reżimie sanitarnym, TURNIEJ DWUDNIOWY!

Oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpi w sobotę, punktualnie o godz. 10:00. Szczegółowe informacje znaleźć można na facebookowym profilu KTT Aida.

KTT Aida zakończy rok dwudniowym turniejem
  • Foto: SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: