Anatol Worońko najlepszym sportowcem Bobolic

  • Adrian Wolanin
  • 2020-12-15 12:49:00
Anatol Worońko najlepszym sportowcem Bobolic
  • Foto: Urząd Miejski w Bobolicach

W sobotę 12 grudnia 2020 r. w Bobolicach w hali sportowej przy ul. Głowackiego 7 odbyła się Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice.

Ze względu na pandemię tegoroczna Gala miała bardzo ograniczony przebieg i odbyła się bez udziału publiczności. W imprezie wzięli udział tylko laureaci Plebiscytu na Najlepszego Sportowca w 2020 roku oraz finaliści Piłkarskiego Grand Prix Bobolic w Getbola o Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy.

Najlepszym Sportowcem UKS Olimpia Bobolice w 2020 Roku został wybrany Anatol Worońko. Na drugiej pozycji uplasował się Tymoteusz Skiba. Trzecie miejsce zajęła Zofia Kudłaczek, a kolejne Filip Adamczyk i Zuzanna Skawińska.

Niezwykle emocjonujące i wyrównane były mecze w Getbola. W najmłodszej kategorii Skrzacików (rocznik 2015 i młodsi) pierwsze miejsce zajął Tymek Grzelak, a na drugiej pozycji sklasyfikowano ex aequo Pawła Adamczyka, Igę Boberską i Julię Trafalską.

W Skrzatach (rocznik 2013/2014) najlepszym zawodnikiem z kompletem punktów został Antek Olearczyk. Drugie miejsce zajął Wojciech Kłos, a kolejne Jessica Wołejko i Filip Dominikowski. 

Wśród Żaków (rocznik 2011/2012) w meczu decydującym o pierwszym miejscu Jasiu Kłos pokonał Huberta Miłka 3:2. Na trzeciej pozycji uplasowała się Adrianna Urbaniak, która pokonała Kamila Adamczewskiego 4:3.

W kategorii Orlik (rocznik 2010/2011) pierwsze miejsce zajął Igor Kłos, a kolejne Emilia Adamus, Aleks Dominikowski i Olek Pachołek.

Największą niespodziankę finałów sprawiła Zosia Kudłaczek, która wygrała wszystkie mecze, a za przeciwników miała trzech zawodników. W meczu decydującym o pierwszym miejscu pokonała Filipa Adamczyka 4:3, a wcześniej wygrała z Patrykiem Zdanowskim 8:3 i Tolkiem Worońko 4:3. Na trzecim miejscu uplasował się Tolek Worońko dzięki wygranej z Patrykiem Zdanowskim 4:2.

Wszyscy uczestnicy Gali Sportu otrzymali dyplomy i słodkie upominki, a najlepsi zawodnicy puchary i nagrody rzeczowe.

Jednocześnie informujemy, że II Turniej Pokoleń wychowanków trenera Henryka Kowalskiego został przeniesiony na przyszły rok.

Info: Urząd Miejski w Bobolicach

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: