W gminie Połczyn-Zdrój zrobi się jaśniej

  • Adrian Wolanin
  • 2020-12-11 11:50:04
W gminie Połczyn-Zdrój zrobi się jaśniej
  • Foto: Marcin Catewicz

Zarówno w Połczynie-Zdroju, jak i na terenach wsi pojawi się prawie 70 nowych punktów oświetleniowych. Ze względu na długotrwałe procedury, w niektórych przypadkach może to potrwać nawet kilka miesięcy. Warto poczekać, bo efekt ucieszy wszystkich. Problem braku wystarczającego oświetlenia zgłaszany był Burmistrzowi Sebastianowi Witkowi przez mieszkańców, m.in. podczas zebrań wiejskich.

Gmina Połczyn-Zdrój w listopadzie 2020 r. podpisała umowę z ENERGA Oświetlenie Sp. Z o.o. o świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Połczyn-Zdrój. W ramach trwania umowy sukcesywnie będzie podnoszony standard oświetlenia poprzez dobudowę nowych punktów świetlnych w ilości 69 sztuk, zarówno w mieście jak i na terenach wiejskich.

W ramach umowy dobudowane zostaną punkty w Kocurach, Łośnicy, Ogartówku, Ostrym Bardzie, Ostrowąsie, Popielewie, Rzęsnej, Suchej, Bolkowie, Buślarkach, Dziwogórze, Kołaczu, Łęgach, Popielewku, Popielewie, Starym Resku, Szeligowie, Redle, Przyrowie oraz w Połczynie-Zdroju przy ulicach Nowej i Strażackiej, Powstańców Warszawskich, Konopnickiej, Młyńskiej (doświetlenie przejścia dla pieszych), Jana Pawła II (również doświetlenie przejścia), połączeniu ulicy Polnej z ulicą Traugutta i samej Polnej.

Info: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: