Rewanż z Przechlewem. Młodzi futboliści grali w funinho

  • Adrian Wolanin
  • 2020-11-28 14:12:34
Rewanż z Przechlewem. Młodzi futboliści grali w funinho
  • Foto: Akademia Piłkarska Szczecinek

Tym razem nasza drużyna AP Kronospan Szczecinek rocznik 2014 zaprosiła do naszego miasta zespłł AP JFA Przechlewo, u którego gościła tydzień wcześniej.

Mecz sparingowy został rozegrany na hali sportowej przy SP4 na ul. Jasnej – dziękujemy także OSiR-owi, za udostępnienie hali sportowej w weekend.

Mecze zostały rozegrane na dwóch ale tym razem nietypowych boiskach. Na jednym boisku znajdowały się 4 bramki, czyli graliśmy w formule funinho (zespół atakuje na 2 bramki i 2 bramki broni). Natomiast na drugim boisku piłkarze rozgrywali przy dużych bramkach piłki ręcznej czyli 3x2m.

Dzięki różnym boiskom i bramkom zawodnicy będący w 3-osobowych drużynach mogli na pierwszym boisku ćwiczyć rozegranie akcji, wykorzystanie dryblingu oraz szybkość myślenia i podejmowania decyzji – czego wymaga gra na 4 bramki. Natomiast na drugim boisku zawodnicy będący w 4-osobowych zespołach mieli możliwość strzelenia dużo goli, co najbardziej uwielbiają najmłodsi piłkarze!

Nasz zespół był stworzonych z 3 drużyn, które reprezentowali: Ksawery Stasik, Filip Hałuszka, Mikołaj Piórkowski, Jan Firaza, Jakub Lewandowski, Bartek Kisiel, Kamil Filowiat, Oskar Stępień, Bartek Markowski, Kacper Bobryk, Marcel Guła, Marcel Konopka, Antek Podhajny, Dawid Simonyan, Jędrek Grenda i Tymek Grenda.

Trener: Dorian Pacałaty/Mateusz Kwiecień

Dziękujemy drużynie AP JFA Przechlewo za przyjazd do Szczecinka. Niebawem czekają na Nasz zespół ciekawe i dalekie wyjazdy.

Sponsorem drużyny jest Kronospan Polska Sp. z o.o.

Info: AP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: