Postępy prac w Zespole Szkół nr 7

  • Adrian Wolanin
  • 2020-11-25 16:04:25
Postępy prac w Zespole Szkół nr 7
  • Foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Trwa remont sali gimnastycznej w ZS nr 7 w Białym Borze. Prace powinny znaleźć swój finał na początku grudnia. Wczoraj (24.11) ich postępy w obecności dyrektor Wydziału Inwestycji Urszuli Paciorek oraz dyrektor szkoły Renaty Piszcz oceniał starosta Krzysztof Lis.

Na sportowej wykładzinie PCV wyznaczono już boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Wymieniono również stolarkę drzwiową, grzejniki oraz wyremontowano instalację elektryczną. Wciąż trwają jednak prace tynkarsko-murarskie. Nowe oblicze zyskuje nie tylko sama sala, ale również jej zaplecze.

Wartość inwestycji to ponad 415 tys. zł brutto. Na jego realizację Powiat Szczecinecki otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu ze spodków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej, w wysokości 50%, czyli ponad 207 tys. zł.

Warto również wspomnieć, że w tym samym czasie trwa remont szkolnej auli, a od dłuższego już czasu ZS nr 7 w Białym Borze może poszczycić się nowym boiskiem, dwutorową bieżnią oraz sprzętem do siłowni.

Info: Piotr Rozmus

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: