Siatkarskie emocje również w Połczynie-Zdroju

  • Adrian Wolanin
  • 2020-11-24 13:36:52
Siatkarskie emocje również w Połczynie-Zdroju
  • Foto: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju

Za nami Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju. Znakomicie spisali się gospodarze – Jan Książek, Antoni Walkowiak i Antoni Kloc, którzy w kategorii „trójek” wywalczyli złote medale.

Pozostałe zespoły MKS Mieszko w składach Konrad Szymański, Jan Konicki, Michał Hasik i Natan Sinczewski oraz Eryk Lipian, Aleksander Lipiński i Miłosz Miszczyszyn uplasowały się na miejscach IX i X.

W sobotnim turnieju udział wzięło 14 zespołów podzielonych na dwie kategorie wiekowe – klasy V „trójki” oraz klasy VI „czwórki”: UKS Jedynka Międzyrzecz, UKS Jasieniak Gdańsk, SSP1 – UKS Bronek Koszalin, Gryf Szczecinek, NTS Trójka Nakło, Enea Energetyk Poznań, KaEmKa Starogard Gdański, SPS Lębork, Akademia Młodego Siatkarza Mini Volley Kamienna Góra, AS 13 Koszalin, MKS Bzura Ozorków, UKS ZSS Człuchów, MUKS Białystok, MKS Mieszko Połczyn-Zdrój.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek finałowych „trójki”:

  • I miejsce MKS Mieszko Połczyn-Zdrój I
  • II miejsce UKS ZSS Człuchów
  • III miejsce AS 13 Koszalin I
  • IV miejsce NTS Trójka Nakło III
  • V miejsce NTS Trójka Nakło I
  • VI miejsce NTS Trójka Nakło II
  • VII miejsce MKS Bzura Ozorków
  • VIII miejsce AMS Mini Volley Kamienna Góra
  • IX miejsce MKS Mieszko Połczyn-Zdrój II
  • X miejsce MKS Mieszko Połczyn-Zdrój III
  • XI miejsce SPS Lębork III
  • XII miejsce KaEmKa Starogard Gdański
  • XIII miejsce MUKS Białystok
  • XIV miejsce UKS Jasieniak Gdańsk II
  • XV miejsce SPS Lębork II
  • XVI miejsce Enea Energetyk Poznań I
  • XVII miejsce Enea Energetyk Poznań II
  • XVIII miejsce MKS Gryf Szczecinek
  • XIX miejsce SPS Lębork I
  • XX miejsce AS 13 Koszalin II
  • XXI miejsce UKS Jasieniak Gdańsk I

Klasyfikacja końcowa rozgrywek finałowych „czwórki”:

  • I miejsce MUKS Białystok I
  • II miejsce MKS Bzura Ozorków
  • III miejsce UKS Jedynka Międzyrzecz
  • IV miejsce KaEmKa Starogard Gdański I
  • V miejsce Enea Energetyk Poznań I
  • VI miejsce UKS Jasieniak Gdańsk
  • VII miejsce MUKS Białystok II
  • VIII miejsce KaEmKa Starogard Gdański II
  • IX miejsce MKS Gryf Szczecinek I
  • X miejsce NTS Trójka Nakło
  • XI miejsce AS 13 Koszalin
  • XII miejsce Enea Energetyk Poznań II
  • XIII miejsce MKS Gryf Szczecinek II
  • XIV miejsce SSP1/UKS Bronek Koszalin

Na zakończenie turnieju odbyło się przekazanie dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych dla najlepszej szóstki zawodów oraz medali dla najlepszych trzech zespołów z każdej grupy wiekowej.

Turniej przeprowadzono z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z pandemią koronawirusa – brak publiczności, częste odkażanie rąk oraz sprzętu sportowego, osobne pomieszczenia do przebierania się dla każdego zespołu.

Info: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju


  • Foto: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: