Siatkarski weekend MKS Gryf Szczecinek

  • Adrian Wolanin
  • 2020-11-23 11:28:33
Siatkarski weekend MKS Gryf Szczecinek
  • Foto: MKS GRYF Szczecinek

W dniu 21.11.2020 odbył się kolejny mecz w ramach wojewódzkiej ligi kadeta pomiędzy SGS Goleniów a MKS Gryf Szczecinek. Zespół Gryfa w trzecim meczu ligowym odniósł swoje pierwsze zwycięstwo pokonując gości Goleniowa 3:0 (19;16;16).

Skład zespołu: Miłosz Sobolewski (kapitan), Oskar Sakowski, Mateusz Kęszczyk (libero), Filip Polanowski, Bartosz Piątek, Marcel Kwak, Cyprian Olejarczyk

Ponadto, 21.11 w Połczynie-Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej mini siatkówki chłopców w kategorii Trójki i Czwórki. MKS GRYF reprezentowały dwie Czwórki i jedna Trójka. Po całym dniu rozgrywek nasze zespoły zajęły miejsca: czwórki – 8/14 i 13/14, a trójka 18/23.

Z kolei 22.11 młodzicy MKS Gryf Szczecinek rozegrali pierwszą kolejkę zachodniopomorskiej ligi młodzika. Rozgrywki prowadzone są w systemie trójmeczu. Mecze rozgrywane były w Goleniowie, a ich rywalami był zespół z Darłowa i Goleniowa. Po przegranym meczu z Darłowem (0:2) nasi zawodnicy zwyciężyli w meczu z Goleniowem (2:1), tym samym osiągając pierwsze swoje zwycięstwo w lidze.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z mini siatkówki, którzy wspierają zespół: Filip Szczygieł i Filip Żmuda-Trzebiatowski.

Info: MKS Gryf Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: