ZOK zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

  • Adrian Wolanin
  • 2020-11-16 12:52:30
ZOK zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
  • Foto: Złocieniecki Ośrodek Kultury

Podobnie jak w latach poprzednich, Złocieniecki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Kreatywna rywalizacja jest adresowana zarówno do artystów indywidualnych, jak również do całych rodzin – dzieci, rodziców oraz oczywiście dziadków.

Również w kwestiach technicznych organizatorzy nie ograniczają wyobraźni. Pracownicy ZOK-u nie narzucają techniki wykonania oraz nie stawiają żadnych ograniczeń w doborze materiału, z którego będą wykonane konkursowe prace.

Ważne tylko aby wszystkie elementy szopki były wykonane samodzielnie, zaś same prace przygotowane do wystawienia. Elementy szopki oraz postacie i zwierzęta muszą być więc przytwierdzone, a ich wielkość i ciężar nie mogą utrudniać przeniesienia konkursowego dzieła.

Inne ograniczenie dotyczy wymiarów (maksymalna wielkość szopki to 40 cm długości i szerokości 40 cm oraz 60 cm wysokości), a wszystko dlatego, iż prace zostaną wystawione w trakcie wystawy pokonkursowej w dniach 21.12.2020 r. – 10.01.2021 r. Każdą pracę należy również opatrzyć w metryczkę, a do kompletu dołączyć odpowiednie oświadczenie.

Termin składania prac upływa 05.12.2020, wręczenie nagród zaś odbędzie się 23.12.2020 o godz. 17.00 

Więcej szczegółów na stronie internetowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: