Młodym futbolistom jesień niestraszna

  • Adrian Wolanin
  • 2020-11-16 10:19:11
Młodym futbolistom jesień niestraszna
  • Foto: Akademia Piłkarska Szczecinek

W sobotę rocznik 2014 (Pacałaty/Kwiecień) wybrał się na sparing do Przechlewa. Otrzymaliśmy zaproszenie od drużyny AP JFA Przechlewo na wspólny sparing na orliku.

Warunki pogodowe sprzyjały graniu w piłkę na powietrzu, a dodatkowo gospodarz uraczył nas ciepłą herbatką podczas wspólnego grania.

Mecze zostały rozegrane na dwóch boiskach, na każdym z nich przebywało 4 zawodników z jednego zespołu. Zarówno nasza drużyna, jak i gospodarze mieliśmy wystawione po 2 zespoły. Każdy mecz trwał 20 minut.

Skład: Ksawery Stasik, Filip Hałuszka, Mikołaj Piórkowski, Mikołaj Bagiński, Jan Firaza, Jakub Lewandowski, Bartek Kisiel, Kamil Filowiat, Oskar Stępień, Bartek Markowski, Kacper Bagiński, Kacper Bobryk i Marcel Guła.

Dla mnie dużym zaskoczeniem było to, że zawodnicy oraz rodzice byli chętni na to żeby w środku jesieni rozegrać piłkarskie spotkania na dworze. Dzięki temu nasi mali sportowcy mogą hartować ciało, ale także wzmacniać własną odporność. Dla zawodnika jest to możliwość rozwoju. Zdobywanie doświadczenia na kolejne mecze, z kolejnymi nowymi przeciwnikami. Dzięki temu tworzy się drużyna! Wciąż oczekujemy na różne turnieje czy sparingi – mówi trener Dorian Pacałaty.

W przyszłym tygodniu UKS Akademia Piłkarska Szczecinek 2014 będzie gościła drużynę z Przechlewa.

Dziękujemy AP JFA Przechlewo za zaproszenie.

Sponsorem drużyny jest Kronospan Polska Sp. z o.o.

Info: AP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: