Antoni Biedziuk na podium w Gdańsku

  • Jakub Diakun
  • 2020-10-26 14:07:46
Antoni Biedziuk na podium w Gdańsku
  • Foto: Antoni Biedziuk

Kolejny dobry występ zanotował szczecinecki tenisista stołowy Antoni Biedziuk IKS "Jezioro" Tarnobrzeg. W minioną sobotę i niedzielę w gronie ponad 100 zawodników uczestniczył on w II Grand Prix Polski w tenisie stołowym niepełnosprawnych, które odbyło się w Centralnym Ośrodku Szkolenia PZTS w Gdańsku.

W pierwszym etapie turnieju - fazie grupowej przeciwnikami naszego zawodnika byli: Włodzimierz Brylak "Start" Warszawa, Robert Cwenar GOKiS Kąty Wrocławskie oraz Roman Ćwik "Start" Katowice. Po pomyślnym przebrnięciu eliminacji w pojedynku o medal Biedziuk spotkał się z młodym reprezentantem Polski Marcinem Zielińskim "Bogoria" Grodzisk Mazowiecki.

 

Po bardzo zaciętym pojedynku górę wzięło doświadczenie i to nasz gracz zameldował się w strefie medalowej. W grze o finał Biedziuk uległ poźniejszemu zwycięzcy turnieju, aktualnemu v-ce mistrzowi Polski Dariuszowi Ściganemu "Start" Katowice w stosunku 1:3. Drugie miejsce na podium zajął aktualny mistrz Polski Paweł Konstantyn IKS AWF Warszawa, natomiast 3 m-ce ex aequo Włodzimierz Brylak "Start" Warszawa. W sumie piątka zawodników z Tarnobrzega zdobyła 3 medale: 1 złoty i 2 brązowe. 

 

info: Antoni Biedziuk 


  • Foto: Antoni Biedziuk

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: