Film SzLOT-u i SAPiK-u laureatem prestiżowego konkursu

  • Adrian Wolanin
  • 2020-10-25 11:34:07
Film SzLOT-u i SAPiK-u laureatem prestiżowego konkursu
  • Foto: https://pixabay.com/

Mamy bardzo przyjemną wiadomość dla wszystkich, którym turystyka w naszym mieście jest bliska sercu. Tegoroczny, promocyjny film Szczecinka, zaprezentowany na premierę również na naszej stronie internetowej, został wyróżniony przez „Waszą turystykę” – jeden z najpopularniejszych portali branży podróżniczej.

Tą radosną wiadomością podzielił się z nami Mariusz Getka, Prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, obok SAPiK-u jednego ze zleceniodawców produkcji:

Szanowni Państwo,

jest nam bardzo miło poinformować, że film promujący walory miasta Szczecinek i powiatu szczecineckiego, w którym szczególny nacisk położyliśmy na wędkarstwo, został laureatem IV edycji konkursu filmowego „Kadry z Polski… i nie tylko”, zorganizowanego przez Forum Promocji Turystycznej „Wasza Turystyka”.

Oficjalne ogłoszenie wyników i uroczystość wręczenia nagród nastąpi po VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 listopada br. w Warszawie.

Cieszymy się, że nasz spot zyskał uznanie w oczach jury i przebił się spośród wszystkich materiałów filmowych, które na ten konkurs zostały nadesłane.

A wszystkim, którzy nie widzieli klipu polecamy jak najszybciej nadrobić zaległości. Wystarczy kliknąć poniżej.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: