SP 7 mistrzem powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

  • Jakub Diakun
  • 2020-10-16 16:06:11
SP 7 mistrzem powiatu w  sztafetowych biegach przełajowych
  • Foto: TV Gawex

Dziś (16.10) przy Ośrodku Sportu i Rekreacji z zachowaniem wszystkich zasad sanitarnych zorganizowane zostały Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych biegach przełajowych. Zawody wygrała młodzież ucząca się w Szkole Podstawowej nr 7.

Z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych dziś przy Ośrodku Sportu i Rekreacji zorganizowane zostały Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zwycięstwo w tej imprezie predestynuje do udziału w kolejnym etapie zmagań, czyli mistrzostwach województwa. W kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski przypadł zawodniczkom Szkoły Podstawowej nr 7.

 

Zarówno uczennice, jak i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 pozostawili w tyle zawodników z innych szkół podstawowych. Oczywiście z różnych względów, składy niektórych szkół zostały zdziesiątkowane. Nie mniej laur zwycięstwa zasłużenie przypadł reprezentacji siódemki, która już niedługo będzie nas reprezentować na mistrzostwach województwa.

 

Poważnym utrudnieniem dla organizatorów okazało się w tym czasie przygotowanie zawodów tak, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Zadbano m.in. oto, aby dzieci nosiły maseczki. Wszechobecne były również informacje o obowiązku zachowania dystansu społecznego.

 

Więcej dziś (16.10) w TV Gawex. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: