Grzegorz Kasdepke spotkał się ze szczecineckimi uczniami

  • Adrian Wolanin
  • 2020-10-16 15:36:05
Grzegorz Kasdepke spotkał się ze szczecineckimi uczniami
  • Foto: TV Gawex

Dziecięca filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, oczywiście w ścisłym reżimie sanitarnym i zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, zorganizowała dziś spotkanie z Grzegorzem Kasdepke, niezwykle popularnym autorem książek dla najmłodszych.

Z uwagi na zalecenia sanitarne, w wydarzeniu bezpośrednio mogła wziąć udział jedynie niewielka grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Dla pozostałych szczecineckich placówek spotkanie transmitowane było jednak online.

Jak zdradził w rozmowie z nami były redaktor naczelny magazynu Świerszczyk, nie krył on, podobnie jak przybyłe na Kilińskiego dzieci, ekscytacji oraz nutki niepewności przed spotkaniem. Wszystko dlatego, iż mimo uznawania dzieci za najmniej wymagającą grupę czytelników, rzeczywistość jest zupełnie odmienna. Wynika to głównie z niezwykłej dociekliwości młodych pożeraczy książek.

Na tym jednak nie kończymy spotkania z twórcą popularnego Detektywa Pozytywki. Wszystko dlatego, że pisarz będzie gościem najbliższego programu Czytać każdy może, na który już serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji w dzisiejszym serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: