Kolejny Mistrz Polski ze Szczecinka

  • Jakub Diakun
  • 2020-10-12 10:34:30
Kolejny Mistrz Polski ze Szczecinka
  • Foto: Krzysztof Pajewski

W miniony weekend w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, w najbardziej widowiskowej formule K-1. W rywalizacji udział wziął reprezentujący nasze miasto Szymon Gaczyński, który wrócił do Szczecinka z tytułem Mistrza Polski. 


Miniony weekend przyniósł nam niemały powód do dumy. Najpierw do naszej redakcji dotarła informacja o sukcesach UKS Akrofitness Szczecinek oraz Miejskiego Klubu Pływackiego, a następnie Krzysztof Pajewski przekazał nam informację o sukcesie zawodnika KSW Szczecinek: W Mistrzostwach złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobył zawodnik KSW Szczecinek Szymon Gaczyński, startujący w kategorii wagowej -67kg.W finale przed czasem pokonał zawodnika Krzysztofa Schulca z Jeleniogórskiego Klubu Shidokan Karate – informuje Krzysztof Pajewski. 

 

Warto jednak podkreślić, że świeżo upieczony Mistrz Polski, to  zawodnik, który w tym roku debiutował w formułach rozgrywanych na ringu w kickboxingu. Krzysztof Pajewski, sukces podopiecznego komentuje w następujący sposób: Zdobywając trzeci tytuł Mistrza Polski z kolei, potwierdził swój prymat w tej kategorii wagowej. Wcześniej zdobył tytuł Mistrza Polski w formule low-kick i full-contact. Szkoda, ze Szymon Gaczyński, w związku z sytuacją epidemiologiczną, nie będzie mógł zaprezentować swoich umiejętności na arenie międzynarodowej.  - zakończył.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: