Świetne występy naszych dwuboistek

  • Adrian Wolanin
  • 2020-10-11 17:09:59
Świetne występy naszych dwuboistek
  • Foto: https://www.facebook.com/kamil.bieganski.12

Doskonałe wyniki sportowe w ten weekend odnotowali również reprezentanci Miejskiego Klubu Pływackiego. O powody do dumy postarali się Hanna Foltyniewicz oraz Patrycja Nerć, które wystartowały w niedzielę (11.10) w Mistrzostwach Polski Młodzików i Juniorów Młodszych, odbywających się w Rumii. Zawodniczki musiały zmierzyć się kolejno z biegiem na 2,5 km, wyścigiem kolarskim na dystansie 10,8 km oraz ponownie biegiem, tym razem na dystansie 1,25 km.

Startująca w kategorii młodzik Hanna Foltyniewicz otarła się podium, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Warto również dodać, że to nie jedyny start młodej szczecinecczanki w ten weekend, która wczoraj (10.10) zadebiutowała w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w dwuboju nowoczesnym, gdzie zajęła... również czwarte miejsce. Gratulujemy doskonałych wyników i jednocześnie głęboko wierzymy, że następnym razem uda się zdobyć podium!

Ze świetnej strony pokazała się również Patrycja Nerć, która zawody w Rumii skończyła na 7. miejscu w kategorii Junior Młodszy.

Warto dodać również, że z tytułu wicemistrzyni kraju w kategorii młodzik od dziś cieszyć się może Oliwia Talkowska, reprezentująca również nasze miasto oraz drużynę 7PRO Siódmiak Team.

Świetne występy naszych dwuboistek
  • Foto: https://www.facebook.com/kamil.bieganski.12

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: