MKP Szczecinek przegrywa... po doskonałym meczu

  • Adrian Wolanin
  • 2020-10-10 18:35:17
MKP Szczecinek przegrywa... po doskonałym meczu
  • Foto: TV Gawex

Stare piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak też, niestety, było w czasie dzisiejszego (10.10) starcia MKP Szczecinek z Orłem Wałcz. Mimo kilkunastu doskonałych okazji na strzelenie gola ze strony gospodarzy oraz rozegrania przez naszych futbolistów prawdopodobnie najlepszego meczu w tegorocznych rozgrywkach, 3 punkty na stadionie im. Kazimierza Czesława Lisa zgarnęli cofnięci do głębokiej defensywy goście.

Spotkanie rozpoczęło się dla piłkarzy znad Trzesiecka niezwykle obiecująco. Już w 11. minucie meczu mieliśmy błąd golkipera gości, podyktowaną jedenastkę, pewny strzał Mateusza Góry z „wapna” i wyjście gospodarzy na prowadzenie. Dalsza część spotkania przebiegała również pod dyktando podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego, którym jednak raz po raz brakowało skuteczności. Niestety, nie zabrakło jej przyjezdnym, a konkretnie Pawłowi Wegnerowi, i to dwukrotnie. Pomocnik Orła najpierw doprowadził do remisu w 26. minucie pojedynku, później zaś ustalił w 55. minucie wynik spotkania na 1:2.

Szansa na wynikową rehabilitację Miejskiego Klubu Piłkarskiego już za nieco ponad tydzień, w meczu z drugą ekipą Błękitnych Stargard. Spotkanie z najsłabszą aktualnie drużyną w tabeli zamknie 14. kolejkę rozgrywek IV Ligi Zachodniopomorskiej. Starcie zaplanowano na niedzielę, 18 października, na godz. 16:30.

Więcej na ten temat w poniedziałkowym (12.10) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: