Szczecinecka młodzież zdobywa Białogard

  • Adrian Wolanin
  • 2020-10-05 11:55:42
Szczecinecka młodzież zdobywa Białogard
  • Foto: Piotr Krawczuk Twoja Fotografia

Przygotowani przez trenera Jacka Lesiuka zawodnicy Elite Warriors Team świetnie wypadli w rogrywanych 3 pażdziernika w Białogardzie zawodach w biegach przeszkodowych Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa. Zawody były dedykowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 roku życia. Rywalizacja polegała na jak najszybszym pokonaniu wyznaczonego dystansu przez przygotowane wcześniej przeszkody, w zależności od wieku, 400 m lub 1500 m.

W sobotę w zawodach rywalizowało 200  młodych sportowców. Wspaniałymi wynikami może się pochwalić drużyna Szczecinecka  Elite Warriors Team (Stowarzyszenie Aktywne Pomorze – trener Jacek Lesiuk). Mistrz Polski OCR Kids Mateusz Dębczak, który po upadku w czasie zawodów musiał nadrabiać stracone sekundy  zajął  ostatecznie II miejsce (kat. 5-8 lat), natomiast Hubert Purgal może pochwalić się wspaniałym sukcesem ponieważ startował z zawodnikami o 3 lata starszymi (kat. 12-15 lat) w której zajął III miejsce.

Pozostali zawodnicy naszego klubu także zasługują na wyróżnienie za bardzo dobry start w zawodach:

  • Zuzanna Szyszka, IV miejsce, kat. 12-15 lat
  • Mateusz Tyczyński (12-latek), VII miejsce, kat. 12-15 lat
  • Nikodem Chwieduk (12-latek), XIII miejsce, kat. 12-15 lat

Szczecinek jest potęgą w Ekstremalnych Biegach z przeszkodami! Passa trwa! Od początku powstania drużyny nie wróciliśmy jeszcze bez medali, a przypominamy, że w szeregach klubu mamy medalistów Mistrzostw Polski w biegach OCR.

Zapraszam do nas na trening! Kontakt: stowarzyszenieaktywnepomorze@gmail.com

Info: Jacek Lesiuk


  • Foto: Piotr Krawczuk Twoja Fotografia

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: