Turniej Tenisowy o Puchar Zbigniewa Gieruli

  • Adrian Wolanin
  • 2020-09-27 16:25:01
Turniej Tenisowy o Puchar Zbigniewa Gieruli
  • Foto: TV Gawex

Korty tenisowe przy ul. Szczecińskiej były wczoraj (26.09) areną zmagań zawodników walczących w Turnieju Tenisowym o Puchar Zbigniewa Gieruli. Rywalizacja odbywała się w grze podwójnej i przebiegała w trzech kategoriach: 80+,120+ oraz Open. Dodatkowym smaczkiem zawodów był Turniej Par Mieszanych o Puchar Prezesa Aqua-Tur, który dostarczył zarówno kibicom jak i zawodnikom największych emocji.

W Regionalnym Centrum Tenisowym przy ul. Szczecińskiej od wczesnego poranka panował wczoraj spory gwar oraz ruch. Wszystko za sprawą odbywającego się corocznie turnieju tenisowego upamiętniającego Zbigniewa Gierulę – pioniera tej dyscypliny w naszym regionie.

Do rywalizacji przystąpiło blisko pół setki tenisistów, nie tylko z najbliższych okolic.

Sobotnia rywalizacja zakończyła letni sezon tenisowy w naszym mieście. Przed sportowcami teraz okres przygotowań do rozpoczęcia rywalizacji na kortach krytych, która powinna wystartować w połowie przyszłego miesiąca.

Jak zdradził nam w rozmowie Józef Szpakowski, Prezes Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego, do grudnia w naszym mieście powinny odbyć się przynajmniej 3 turnieje dla młodszych adeptów tej dyscypliny.

Więcej na ten temat w jutrzejszym (28.09) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: