Wielka taneczna impreza w szczecineckim kinie

  • Jakub Diakun
  • 2020-09-20 16:44:28
Wielka taneczna impreza w szczecineckim kinie
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (19.09) w Sali Kina „Wolność” na mieszkańców Szczecinka czekało wiele wrażeń wokalnych oraz tanecznych. Wszystko za sprawą koncertu „Rebelia&Friends”.

Już tradycją naszego miasta stały się coroczne koncerty organizowane przez Zespół Tańca Współczesnego „Rebelia”. Co roku impreza ta odbywała się w marcu, jednak z wiadomych względów tym razem musiała zostać przeniesiona końcówkę kalendarzowego lata. Jednak ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa, koncert został zorganizowany w dwóch turach, tak aby każdy posiadacz wejściówki, mógł zobaczyć występy.

 

Na brak emocji nikt nie mógł narzekać, tancerki, tancerze i wokalistki zadbali oto, żeby zebrana publika bawiła się świetnie.  Na scenie pojawili się jednakowo najmłodsi, jak i nieco starsi tancerze Rebelii i Aidy.

 

Impreza co roku jest okazją do pożegnania najstarszych tancerzy Rebelii, którzy podczas koncertu po raz ostatni prezentują się na scenie. W tym roku na deskach sceny w szczecineckim kinie pożegnano siedem osób: Gabrielę Flicińską, Nadie Lewandowską, Jagodę Bykowską, Karolinę Pawluś, Katarzynę Awtuch, Bartosza Szymanka oraz Michała Podgórskiego.

 

Relacja z koncertu już w poniedziałek w TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: