"Pod biało-czerwoną" również w Szczecinku - Wiceminister Środowiska zachęca do głosowania

  • Jakub Diakun
  • 2020-09-15 14:58:52
"Pod biało-czerwoną" również w Szczecinku - Wiceminister Środowiska zachęca do głosowania
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj po południu Wiceminister Środowiska Małgorzata Golińska spotkała się z lokalnymi dziennikarzami pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Podczas konferencji prasowej Małgorzata Golińska zachęciła mieszkańców Szczecinka do wzięcia udziału w wydarzeniu „Pod biało-czerwoną”.

Małgorzata Golińska Wiceminister Środowiska, spotkała się wczoraj (14.09) z lokalnymi mediami, aby poinformować, że Gmina Miejska Szczecinek weźmie udział w rządowej akcji „ Pod biało-czerwoną”.

 

W ramach akcji Rząd Rzeczypospolitej Polskiej sfinansuje zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Jedynym warunkiem zakupy, jest uzyskanie odpowiedniej ilości głosów na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Dla Gminy Miejskiej Szczecinek, próg ten wynosi 500 głosów - powiedziała Małgorzata Golińska 

 

Podczas spotkania z mediami Wiceminister Środowiska wyraziła również swoją nadzieję, że uda się znacząco przekroczyć ten próg. Podkreśliła jednocześnie, że regulamin akcji zezwala, aby swój głos oddały również osoby niepełnoletnie.

 

Więcej informacji już dziś (15.09) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: