Akrofitness Szczecinek zaprasza na zajęcia

  • Jakub Diakun
  • 2020-09-11 13:50:49
Akrofitness Szczecinek zaprasza na zajęcia
  • Foto: TV Gawex

Szczecinek akrobatyką stoi. Witać to po zainteresowaniu młodych zawodników zajęciami prowadzonymi w klubie Akrofitness Szczecinek. Pomimo dużej ilości chętnych, trenerzy zapraszają wszystkich na zajęcia.

Początek roku szkolnego to czas nowych naborów do klubów sportowych. Nie inaczej jest w zespole Akrofitness Szczecinek prowadzonym przez Wiolettę Szydlak. Choć żadna z trenerek, tam pracujących nie ma powodów aby narzekać na nudę, to liczą że dzieci zainteresowanych tą dyscypliną sportu przybędzie.

 

Młodzież w klubie może czerpać z wiedzy trenerek zarówno w dziedzinie akrobatyki sportowej, jak i fitnessu akrobatycznego. Jednak instruktorki postanowiły poszerzyć swoją ofertę dla zawodników, mowa o zajęciach baletowo-tanecznych.

 

Osoby zainteresowane zajęciami, od poniedziałku będą mogły zgłosić się codziennie od godziny 16:00 na hali sportowej przy szkole podstawowej nr 6 w Szczecinku. Tam trenerki udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Warto również zapoznać się z ofertą klubu za pomocą nowej strony internetowej: https://akrofitness.com.pl/

 

Więcej informacji już dziś (11.09) w TV Gawex.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: