Portal strażacki Szczecinek112 i ambitny 13-latek

  • Adrian Wolanin
  • 2020-09-10 16:23:54
Portal strażacki Szczecinek112 i ambitny 13-latek
  • Foto: TV Gawex

Wśród korzystających z Internetu mieszkańców miasta z dnia na dzień coraz większą popularnością cieszy się poświęcony pożarnictwu serwis Szczecinek112. I pewnie nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, iż za wszystko odpowiada 13-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 1.

O tym, że Szczecinek pełny jest ludzi z pasją staramy się przekonywać na naszej antenie oraz w naszym portalu regularnie. Rzadko jednak do grona osób pozytywnie zakręconych w danej dziedzinie trafiają przedstawiciele młodzieży, którzy swoje zainteresowania realizują co najmniej tak dobrze jak dorośli, wytrawni zapaleńcy. Jednym z takich przykładów jest Jakub Łosek, na co dzień uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Muzycznej, a w czasie wolnym wielki entuzjasta pożarnictwa.

Młody, bo zaledwie 13-letni szczecinecczanin efektami swojej pracy dzieli się od pewnego czasu z mieszkańcami prowadząc fanpejdż na fejsbuku oraz kanał YouTube, oba pod nazwą Szczecinek112. Zarówno pierwszy, jak i drugi projekt rozwijają się bardzo prężnie i powoli zbliżają się do liczby pół tysiąca subskrybentów.

To na co warto zwrócić uwagę to niezwykle różnorodna treść serwisu. Znaleźć możemy w nich nie tylko artykuły, ale również liczne zdjęcia, a także filmiki, wszystko oczywiście związane ze Strażą Pożarną. Godne podziwu jest nie tylko zaangażowanie Jakuba, ale również to, jak gospodaruje swoim czasem. Przypomnijmy, że oprócz normalnej edukacji, uczęszcza również do Szkoły Muzycznej!

Naszemu koledze po fachu życzymy więc przede wszystkim wytrwałości oraz dalszej satysfakcji z podejmowanych działań, a Państwa gorąco zachęcamy do polubienia serwisu Szczecinek112 na fejsbuku oraz zasubskrybowania kanału na YouTubie.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (10.09) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: