Chcesz nieodpłatnie wypromować swój projekt Budżetu Obywatelskiego? Zgłoś się do naszej redakcji!

  • Adrian Wolanin
  • 2020-09-10 15:59:36
Chcesz nieodpłatnie wypromować swój projekt Budżetu Obywatelskiego? Zgłoś się do naszej redakcji!
  • Foto: https://szczecinek.budzet-obywatelski.org/

Telewizja Gawex zaprasza wszystkich autorów projektów przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego do nieodpłatnego zaprezentowania w naszym kanale swoich propozycji. Dla każdego z pomysłów przewidzieliśmy maksymalnie 2 minuty czasu antenowego.

Budżet Obywatelski to okazja aby mieszkańcy naszego miasta mogli zaproponować swoje pomysły na zmianę Szczecinka. Telewizja Gawex chce włączyć się w ten społeczny pomysł Urzędu Miasta, poprzez umożliwienie twórcom projektów nieodpłatnego zaprezentowania swoich propozycji w naszym kanale.

Zainteresowane podmioty powinny do piątku, 25 września, do godz. 10:00, przesłać na nasz adres mailowy studio@gawex.pl gotowy materiał, oczywiście z poszanowaniem wszelkich praw.

Jednocześnie przypominamy, że rozpoczęło się już głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Swój głos można oddać do urn znajdujących się w obu miejskich bibliotekach, w ratuszu oraz mobilnym punkcie na Placu Wolności. Głosować można również internetowo, na stronie szczecinek.budzet-obywatelski.org. Głosowanie potrwa do 27 września.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: