AP Szczecinek na gościnnych występach w Boninie

  • Adrian Wolanin
  • 2020-09-09 09:33:44
AP Szczecinek na gościnnych występach w Boninie
  • Foto: Akademia Piłkarska Szczecinek

06.09.2020 rocznik 2014 (trener Dorian Pacałaty) rozegrał swój pierwszy mecz ligowy w formie turniejowej w Boninie.

AP Szczecinek Kronospan rywalizowała z:

  • Zryw Kretomino (gospodarze)
  • Szakale Świeszyno
  • Bałtyk Koszalin

Skład: Ksawery Stasik, Kacper Bobryk, Filip Hałuszka, Mikołaj Piórkowski, Mikołaj Bagiński, Jakub Lewandowski, Jan Firaza, Dawid Simonyan, Szymon Śpiegowski i Bartek Kisiel.

Świetne mecze i dobra gra naszych sportowców, a szczególnie spora liczba strzelonych goli, cieszyła nie tylko trenera i kibiców ale także samych naszych malutkich zawodników!

Gospodarz uraczył nas swoją gościnnością i każdy zawodnik otrzymał mały pakiet doładowania w formie popularnej przekąski: rogala i wody.

Z mojej strony dziękuję, że rodzice przyjechali ze swoimi sportowcami na mecz. Jeśli chodzi o samo granie – jestem bardzo zadowolony, ponieważ było dużo grania po 15 minut, płynne mecze, mało przerwy. Co do naszych małych adeptów piłki nożnej – jestem bardzo zadowolony z gry, a szczególnie z dużej ilości zdobytych bramek. Dla niektórych był to pierwszy raz kiedy reprezentowali Akademię Piłkarską Kronospan Szczecinek poza naszym miastem i jestem z nich dumny, bo mimo swoistego stresu dali radę i pokazali się z dobrej strony. Nie możemy się doczekać kolejnych ligowych turniejów w formule #pierwszapiłka, a ja jako trener nie mogę się doczekać aby większa liczba zawodników rocznika 2014 mogła wziąć udział w zawodach – mówi trener Dorian.

Sponsorem drużyny jest Kronospan Polska Sp. z o.o.

Info: Akademia Piłkarska Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: